Czarny kot memy słodki

Czarny kot memy z okazji Dnia Czarnego Kota 2019!

Czarny kot to chyba najbardziej z tajemniczych kotów. Pomijając już, że wszystkie koty tajemnicze są. Czarny kot przynosi pecha, czarny kot to nieodłączny towarzysz czarownicy i w ogóle czarci pomiot.

Wiecie, że czarne koty też palono na stosie??? Tak, i do takich idiotyzmów dochodziło w okresie polowań na czarownice.

Dziś też nie ma najlepszej sławy. Wciąż wielu nie pójdzie dalej, jeżeli drogę przebiegnie im czarny kot. Bo to przynosi pecha. Jak się przekonacie z memów, to bzdura. Zresztą, czyż wszystkie zabobony i przesądy nie są jedną wielką bzdurą? Ale to już temat na inną opowieść.

Z drugiej strony, czarny kot to jeden z najukochańszych kotów wielkich, i nierzadko równie tajemniczych, postaci. Czarny kot to też bohater wielu legend, przypowieści, powieści, które weszły do kanonu literatury światowej. Ale to już tym bardziej temat na inną opowieść.

„Czarny kot memy” – to jeden z najpopularniejszych zwrotów w wyszukiwarkach internetowych. Nie, nie dlatego powstał ten wpis, ale dlatego, że i my mamy aż dwa czarne koty. Czy trzeba dodawać, że ukochane czarne koty? Co prawda, nazywane czasami „małymi, czarnymi diobołami” albo wręcz „szatańskim pomiotem”, ale to… w chwilach, kiedy naprawdę już wchodzą na głowę. A i to pieszczotliwie.

Na szczęście Czarny Kot doczekał się swojego święta! Dzień Czarnego Kota obchodzony jest 17 listopada (to już jutro!). Święto to ustanowione zostało dopiero w 2007 roku przez włoskie Krajowe Stowarzyszenie Obrony Zwierząt i Środowiska (AIDAA) oraz Ruch Obrony Czarnych Kotów. Żeby było jeszcze bardziej magicznie i tajemniczo, ustanowiono je w dzień wyjątkowy – w piątek 17 września o godzinie 17 (liczba 17 jest we Włoszech uważana za najbardziej pechową).

Czas zatem, by powalczyć ze stereotypami i udowodnić, że czarny kot nie być kojarzony z pechem! Czarny kot to „the best of the best of the best” (jak mawia M.). Wiemy coś o tym, bo Reszka i Lucky przypominają nam o tym w każdej sekundzie naszego wspólnego życia. Ale… tak, to już wiecie – to już temat na zupełnie inną opowieść.

Zobacz również: Dzień Czarnego Kota 2019 – wszystko o tym święcie!

Czarny kot memy z okazji Dnia Czarnego Kota 2019

Czarny kot memy idzie

czarna kobieta

Czarny kot memy pech

Czarny kot memy pechowy

Czarny kot memy słodki

 

Facebookpinterestmail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry