Symulator kota: Kitty Craft

Są symulatory lotów, statków, miast, nawet ludzkiej rodziny, dlaczego zatem nie miałby powstać Symulator Kota? Do tego miana aspiruje aplikacja Kitty Craft, dostępna na smartfony z systemem Android.

Tak naprawdę ten cały symulator to gra zręcznościowa, oczywiście z kotkiem w roli głównej. Do wyboru masz kilka różnych ras kociąt (tak, to Ty wcielasz się w tej grze w kota), różne domy, ogrody i miejsca do odkrywania i… zdobywania.

Na każdym poziomie gry masz do wykonania 6 różnych zadań, które pozwolą Ci przejśc dalej. Są wśrod nich takie ukochane przez koty zabawy, jak: łapanie bezpańskich myszek, rysowanie pazurkami dywanów czy foteli, tłuczenie wazonów, robienie w końcu w całym domu bałaganu, co się zowie! Jeżeli będzie Ci za mało, możesz też wejść w interakcję z ludźmi czyli po prostu trochę ich… ponękać. Kotek może sobie też pojeździć na karuzeli, skakać na trampolinie, wrzucać piłki do basenu, a nawet jeździć na deskorolce. Kiedy już się zmęczy, za zarobione w grze monety może kupić nowy domek, którym przyjemnie będzie mu odpocząć i… narozrabiać od nowa.

Atuty: Piękne grafiki HD 3D, łatwa kontrola, tryb multiplayer, 8 różnych poziomów. Obsługa języków: angielski, rosyjski, hiszpański i portugalski.

Wady: Smartfon nigdy nie zastąpi Ci prawdziwego kota!

Aplikacja dostępna dla systemu Android w Google Play.

Facebookpinterestmail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry