Walentynki idealną okazją do… adopcji kota! Wideo!

Walentynki idealną okazją do adopcji kota? Jak najbardziej! Przecież to święto zakochanych, a jak tu nie kochać tych małych, burczących i miziających się futrzaków? Przyznajemy, nie my wpadliśmy na ten pomysł, tylko jedna ze światowych marek… modowych!

Tak, może Was to zdziwi (choć dziwić nie powinno, bo przecież wszyscy kochają koty), ale chodzi o markę H&M. Szwedzka sieciówka z okazji Walentynek połączyła w tym roku siły z fundacją „Koty z Grochowa”, by wspólnie zachęcać swoich klientów do „zaadoptowania miłości swojego życia”.

Akcja kierowana jest do osób, które szukają miłości nie tylko na ten jeden, świąteczny dzień, ale na całe życie. Taką miłość bez wątpienia zapewni Wam adopcja kota (wiemy, co mówimy, obydwa nasze kociaki są adoptowane).

Inicjatywę promuje spot – zobaczcie go koniecznie poniżej! – który nawołuje, by otworzyć serce „na kogoś baaardzo futrzastego. ❤️ „. Jego bohaterami są koty będące podopiecznymi Fundacji Koty z Grochowa.

Co bardzo istotne, we wpisie na Facebook’u organizatorzy akcji przypominają, że „miłość to również odpowiedzialność, a adopcja to poważna decyzja, która powinna być przemyślana.” Ale o tym Wam akurat chyba nie trzeba przypominać (temat adopcji kota jeszcze się zresztą u nas nieraz pojawi).

Równie istotne jest, że walentynkowa akcja H&M zaleca kontakt z lokalnym schroniskiem lub fundacją opiekującą się bezdomnymi zwierzętami. My, ze swojej strony polecamy Waszej uwadze Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce (sam jestem jego członkiem i wolontariuszem). Dzięki wspaniałym Paniom o wielkich sercach z naszego lokalnego oddziału TOZ do naszego domu trafił Lucky. I gwarantuję Wam – to najpiękniejsza Walentynkowa jaką możecie sobie wyobrazić. Miłość nie na jeden, świąteczny dzień, ale na całe życie.

Andrzej

Facebookpinterestmail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry