Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – chcesz je poznać? Przyjdź w sobotę do Galerii Gniezno!

Już w najbliższą sobotę, 4 maja CH Galerię Gniezno opanują urocze czworonogi. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji. Będzie przejażdżka Maxobusem, konsultacje weterynaryjne oraz tor przeszkód dla zwierząt. A wszystko to w klimacie filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, który czeka na swoją premierę.

Nie obędzie się bez niespodzianek zarówno dla zwierzaków jak i ich właścicieli. Przejażdżki „Maxobusem” z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Obowiązkowym punktem programu, po powrocie z magicznej wycieczki, jest pamiątkowe zdjęcie na tle specjalnie przygotowanej na ten dzień ścianki. Każdy będzie mógł przygotować również gadżet dla swojego pupila z indywidualnym grawerem. Unikatowe prezenty zawsze cieszą podwójnie.

Na uczestników czekają też liczne konkursy tematyczne z nagrodami.  

Atrakcje przygotowano również dla samych czworonogów. Zwierzęta będą mogły potrenować swoją zwinność i sprawność na psotnym torze przeszkód tuż przed Galerią Gniezno. Po wysiłku zapraszamy do psiego SPA, gdzie czekają zabiegi godne prawdziwych gwiazd. Nie należy zapominać również o profilaktyce. Podczas imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarza weterynarii.  

– Poza wszystkimi rozrywkami dla gości, ich dzieci i czworonogów przewidzieliśmy również zbiórkę żywności dla podopiecznych ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Akcja „Karma wraca!” to wspaniała inicjatywa. Nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. – mówi Paulina Ostrowska, dyrektor Centrum Handlowego Galeria Gniezno.

Gorąco zapraszamy właścicieli i ich czworonogi

od godziny 11:00 do 18:00

do Centrum Handlowego Galeria Gniezno

Zapowiada się niesamowity weekend nie tylko dla miłośników zwierząt!

Photo by Tranmautritam from Pexels

Facebookpinterestmail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry