Kocia zabawa w Galerii Gniezno!

Galeria Gniezno już wkrótce, 30 marca, zmieni się w prawdziwą arenę kocich rozrywek. Drapaki, kolorowe zabawki, kocie gadżety – raj dla futrzastych pieszczochów i ich właścicieli. A wszystko to w słusznej sprawie – bezdomne koty czekają na pomoc!

Już niebawem w Centrum Handlowym Galeria Gniezno odbędzie się event skierowany do wszystkich miłośników kotów. Po czym ich poznać? Żyją z kotem, mówią o kotach, śnią o kotach! W Galerii Gniezno wszyscy, mali i duzi, będą mogli poczuć koci klimat.

Podczas warsztatów, pod okiem instruktora, każdy będzie mógł własnoręcznie wybudować drapak i przekazać go bezdomnym kotom lub zabrać do domu dla swoich milusińskich. Uczestnicy wykorzystają sizalowe myszki, kolorowe piórka, małe piłeczki i wiele innych – Galeria Gniezno zapewni wszelkie niezbędne materiały oraz sprzęt techniczny. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia i kreatywność, więc zapowiada się niezwykle wyjątkowa sobota.

Najmłodsi koci miłośnicy również nie będą się nudzić – animatorzy zadbają o to, aby Galeria Gniezno zmieniła się przestrzeń Puszków, Mruczków i Filemonów. Malowanie twarzy, liczne zabawy i kącik plastyczny to obowiązkowe punkty programu!

Podczas akcji trwać będzie zbiórka karmy dla zwierząt ze Stowarzyszenia Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Gnieźnie.

Przyłącz się do akcji i pomóż bezdomnym kotom!

Kocia zabawa w Galerii Gniezno

Facebookpinterestmail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry