Karma dla kota Brit – z miłości do zwierząt

Właściwe odżywianie jest podwaliną dobrego zdrowia – zasada ta sprawdza się również w przypadku kotów. Podawanie kotom odpowiednio zbilansowanej karmy dodaje im energii, poprawia stan sierści, narządów zmysłów i ogólnej homeostazy kociego organizmu.

  1. Przede wszystkim ważny jest skład

  2. Dla wszystkich kotów, również tych z alergiami

Pełnowartościowa karma dla kota opiera się głównie na białkach zwierzęcych. Koty to drapieżniki, które w warunkach naturalnych odżywiają się głównie upolowanymi zwierzętami roślinożernymi – podawanie im zbyt dużej ilości białek roślinnych jest wbrew ich potrzebom. Zalety wybierania dobrze dopasowanej karmy dla kota doskonale widać na przykładzie karmy Brit.

Przede wszystkim ważny jest skład

Karmy dla kotów Brit wyróżniają się na rynku kociej żywności swoim zbilansowanym, bogatym składem. Opiera się on głównie na wysokiej jakości mięsie, któremu towarzyszą ryby, zioła, owoce, warzywa i inne składniki funkcjonalne, których koty potrzebują na co dzień. Karmy Brit zawierają więc m.in.:

  • mięso jagnięce, dzięki któremu tkanki i mięśnie są odżywione, a co za tym idzie, kot jest w świetnej kondycji fizycznej,

  • mięso łososia, będące źródłem składników poprawiających stan sierści i skóry kotów oraz pomagające utrzymać w dobrym stanie układ sercowo-naczyniowy,

  • składniki wspomagające odporność, np. probiotyki i witaminę C,

  • ostropest plamisty i inne zioła, które pozytywnie wpływają na pracę wątroby i polepszenie metabolizmu.

Podawanie kotu karmy Brit, dopasowanej do jego wieku, wielkości i wagi, zapewnia zwierzęciu pełną gamę składników odżywczych, potrzebnych do zachowania zdrowia i energii przez długi czas.

Dla wszystkich kotów, również tych z alergiami

Brit produkuje różnorodne karmy, dopasowane do potrzeb kotów w każdym wieku, o zróżnicowanej aktywności i z różnymi potrzebami żywieniowymi. Skład każdej mieszanki dobrany jest tak, aby zapewnić kotu potrzebną mu na cały dzień energię. Decydując się na zakup karmy Brit, dostępnej na https://zooart.com.pl/pol_m_Koty_Karma-dla-kotow_Podzial-wedlug-firm_Brit-1520.html można więc nabyć produkty wspierając ciągły rozwój kota.

Niektóre koty, szczególnie te, które przez długi czas otrzymywały nieprawidłowo dobraną karmę, mogą mieć problemy z układem pokarmowym. Również dla nich Brit przygotował specjalną linię produktów – Brit Care – w której znajdują się karmy pozbawione najczęściej spotykanych alergenów i składników drażniących delikatny, koci żołądek. Karmy dla kotów – alergików są więc pozbawione m.in. wieprzowiny, wołowiny, glutenu, soi i kukurydzy.

Materiał Partnera

Facebookpinterestmail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry