Jedyna taka książka o Kotach!

KOTomyśli

Na własnej duszy przeżyte i przez osobiste koty nagonione myśli, przemyślenia, cytaty, plus znane i mniej znane aforyzmy o kotach.

Jest szaleństwo, jest wesoło i melancholijnie nieco, jak to z kotami bywa.

Napisane, na wydanie czeka!

O książce

Książka powstała z miłości do kotów, rzecz jasna, choć jej autor w zamierzchłych czasach był zapalonym psiarzem. Uwierzycie?

To książka nie tylko dla Kociar i Kociarzy, ale dla każdego, kto choć raz, nawet przelotnie, miał styczność z kotem. Bo kot pozostaje w sercu na całe życie.

KOTomyśli

Główna część książki to KOTomyśli - moje własne, osobiste myśli, refleksje, bon moty, wypadające same z siebie i z ust.

Korzyści z posiadania kota

Czy wiesz, ile korzyści niesie posiadanie kota? Z przymrużeniem oka, ale prawdziwe.

Prawa Lucky'ego

Murphy przy Lucky'm to cienias. Prawa Lucky'ego są absolutnie i niepodważalne.

Cytaty i aforyzmy

Znane i mniej znane cytaty i aforyzmy o kotach. Poczynając od filozofów, poprzez świat literatury, filmu, sztuki, do ikon popkultury - każdy ma coś do powiedzenia na temat kotów. Dajmy im szansę się wypowiedzieć.

0 koty na głowie
0 dni razem
0 saszetki karmy
0 wzruszeń

Dlaczego potrzebne jest Wasze wsparcie?

Dołącz do zrzutki na wydanie książki!

.

Druk

Oczywiście, dzisiaj każdy może sobie wydać ebooka. Napisać na laptopie na kolanach, złożyć online i sprzedawać na swoim blogu albo w socialach. Fajnie, też tak zrobię, bez względu na wynik Zrzutki. Ale uważam, że zasługujecie, Szanowni Czytelnicy, na więcej! Nie wspominając już o tym, że Koty zasługują na Więcej! Dlatego druk, bo nic nie zastąpi zapachu świeżo wydrukowanej książki, którą można dotykać, postawić na półce i sięgać po nią w chwili potrzeby. A druk, niestety, kosztuje.

Ilustracje

Książka ma być - i będzie! - piękna jak Koty! To ma być wydanie Artystyczne, bo przecież bohaterami tej książki są "artysty nieziemskie". Przyznaję, sam jestem plastycznym antytalenciem i dlatego do ilustratorskiej współpracy przy książce musiałem - chciałem! - zaprosić prawdziwego fachowca. Artystkę! Tyle na razie zdradzę.

Dystrybucja

Książki zalegające magazyn to widok tak przykry, jak nie przymierzając, prosektorium w prowincjonalnym miasteczku. Książki muszą trafić pod strzechy! Do ludu! Bez względu na to, czy będzie to dystrybucja w księgarniach, sieciówkach, sklepach zoo, gabinetach weterynaryjnych czy wysyłka książek do Patronów i osób, które ją zamówią na stronie (kiedy książka się ukaże, ta strona stanie się stroną sprzedażową) - trzeba to popakować, załadować, pojeździć komunikacją miejską (tak, nie mam samochodu), dowieźć, nadać i... zapłacić.

Promocja

Nawet Coca-Cola musi się reklamować (szczególnie przed świętami), a co dopiero my, biedne kotki. Nawet najlepszy produkt się nie sprzeda, jeśli się go odpowiednio nie sprzeda. Nie martwcie się, takiego masła maślanego nie znajdziecie w książce. Reklama kosztuje, porządna reklama kosztuje jeszcze więcej, a już skuteczna reklama, to aż się boję pisać, ile kosztuje.

Gratki dla Patronów!

Dozgonna wdzięczność moja, kotów, kociar i kociarzy na całym świecie, a oprócz tego całkiem namacalne dowody naszej wdzięczności: egzemplarze książki, egzemplarze książki z autografem, podziękowania na blogu, na tej stronie promocyjno-sprzedażowej, w social mediach... Pełną listę bonusów znajdziecie na stronie Zrzutki.

Listę wszystkich Patronów znajdziesz na blogu Kocia Kołyska

DZIĘKUJEMY! Jesteście Wielcy!

To one są prawdziwymi Autorami tej książki

Moje Koty

Reszka

galeria Reszki
Reszka już z nami niestety nie mieszka

Lucky

galeria Lucky'ego
Lucky - syn pierworodny

Pepe

Pepuś na Instagramie
Pepe - dzidziuś zwariowany
Autor

Andrzej Kwaśniewski

KOT-o-Freak czyli Kociarz w ostatnim stadium rozwoju. Autor bloga Kocia Kołyska, członek Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział Bytom, dziennikarz z blisko 30-letnim stażem, autor książki o mediach społecznościowych i współautor antologii literackiej.

Kontakt

Masz pytanie, propozycję, chcesz wiedzieć więcej - śmiało!