Dla kotów i kociarzy 2

Dla kotów i kociarzy – pomysły na świąteczne prezenty

Święta dosłownie już za kilka dni i zapewne większość z Was ma już od dawna przygotowane, albo i nawet spakowane prezenty. Jeśli jednak czekacie na ostatnią chwilę, albo po prostu chcecie się oderwać od przedświątecznej gorączki, mamy dla Was porcję pomysłów na świąteczne prezenty dla kotów i kociarzy.

A żeby nikt nie pomyślał, że wzięliśmy w (kocią) łapę i coś tu na siłę promujemy, to będą to wyłącznie gadżety zza granicy, na dodatek bez żadnych linków do zakupowego koszyka.

MEOW – CAT LOVERS FAVORITES SINCE 1986

Nie można nie zacząć od tradycyjnych dla kociarzy gadżetów. Koszulek, t-shirtów, kubeczków, poduszek i wszystkiego, co sobie tylko wymarzycie – byleby było z kotkiem i w kocim temacie. Tu akurat znajdziecie mnóstwo naprawdę ekskluzywnych, fantazyjnych wzorów stworzonych przez autentycznych miłośników kotów. Niesamowita gama stylów i rozmiarów.

ARMARKAT CLASSIC CAT TREE, MODEL A7204

Wiszący tunel, kosz i hamak, a przy tym imponująca wysokość – ponad 180 cm! Drapak dla kota pokryty jedwabistym beżowym (sztucznym) futerkiem, przeznaczony dla 3-4 kotków. Hm, w zasadzie to zależy, ile ważą Twoje kotki. Teoretycznie drapak utrzyma jakieś 31 kg.

Dla kotów i kociarzy 7

Happystack INNOVATIVE MODERN 3 TIER CAT STACK

Innowacyjny, modułowy drapak dla kota, który możesz ustawiać w stosy. Łatwy w montażu i demontażu, a także podczas przenoszenia i do przechowywania. Kociarzom spodoba się oryginalny, minimalistyczny styl, kotom zapewne to, że będą mogły wspinać się, spać, drapać i bawić się – każde w swoim prywatnym schronieniu.

Dla kotów i kociarzy 8

PERSONALIZED FEEDING FOR HAPPY PETS

Personalizowane dozowniki karmy zintegrowane z wagą. Pozwalają dokładnie zważyć każdą porcję karmy, a używane z firmową aplikacją Sure Petcare – monitorować, ile je nasz koteł, a także zidentyfikować zmiany w zachowaniu podczas karmienia. Mało tego, można dołączyć czip, który ostrzeże jeśli jakieś inne zwierze zechce naszemu podeżreć trochę karmy. No, czego to ludzie nie wymyślą.

Dla kotów i kociarzy 9

PREVUE PET PRODUCTS FLOWER POWER

Drapak dla miłośników kotów i kwiatów w jednym. Poza tradycyjnymi elementami, platformą do skakania, wiszącymi zabawkami, ten model wyposażony jest w wyjątkowe, plusoszowe zwieńczenie przypominające piękny kwiatek.

Dla kotów i kociarzy 10

NEW BENGAL TIGER KIT-CAT KLOCK®

Kit-Cat Klocks® to zegary z tradycja – produkowane są w USA od 1932 roku. Rozsławiły je ogony i łypiące oczka. Na ten sezon marka proponuje nowy model – tygrys bengalski.

Dla kotów i kociarzy 11

wheelyMOUSE

Wielokrotnie nagradzana zabawka, który ucieszy zarówno najmłodszych, jak i rodziców czy dziadków. wheelyMOUSE nie tylko bawi – popatrzcie sobie na dzieci jeżdżące na gigantycznej myszy! – ale i w zabawny sposób zachęca do aktywności ruchowej.

Dla kotów i kociarzy 12

Gdyby ktoś chciał jednak coś z powyższego zestawienia kupić, pozostawiliśmy oryginalne nazwy produktów. Bez problemów sobie „wygulacie”. A jeśli ciekawi Was, jakie były nasze – zeszłoroczne – kocie prezenty pod choinkę, to zapraszamy do tej galerii.

 

 

Facebookpinterestmail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry