Dla kotów i kociarzy – pomysły na świąteczne prezenty

Święta dosłownie już za kilka dni i zapewne większość z Was ma już od dawna przygotowane, albo i nawet spakowane prezenty. Jeśli jednak czekacie na ostatnią chwilę, albo po prostu chcecie się oderwać od przedświątecznej gorączki, mamy dla Was porcję pomysłów na świąteczne prezenty dla kotów i kociarzy.

A żeby nikt nie pomyślał, że wzięliśmy w (kocią) łapę i coś tu na siłę promujemy, to będą to wyłącznie gadżety zza granicy, na dodatek bez żadnych linków do zakupowego koszyka.

MEOW – CAT LOVERS FAVORITES SINCE 1986

Nie można nie zacząć od tradycyjnych dla kociarzy gadżetów. Koszulek, t-shirtów, kubeczków, poduszek i wszystkiego, co sobie tylko wymarzycie – byleby było z kotkiem i w kocim temacie. Tu akurat znajdziecie mnóstwo naprawdę ekskluzywnych, fantazyjnych wzorów stworzonych przez autentycznych miłośników kotów. Niesamowita gama stylów i rozmiarów.

ARMARKAT CLASSIC CAT TREE, MODEL A7204

Wiszący tunel, kosz i hamak, a przy tym imponująca wysokość – ponad 180 cm! Drapak dla kota pokryty jedwabistym beżowym (sztucznym) futerkiem, przeznaczony dla 3-4 kotków. Hm, w zasadzie to zależy, ile ważą Twoje kotki. Teoretycznie drapak utrzyma jakieś 31 kg.

Happystack INNOVATIVE MODERN 3 TIER CAT STACK

Innowacyjny, modułowy drapak dla kota, który możesz ustawiać w stosy. Łatwy w montażu i demontażu, a także podczas przenoszenia i do przechowywania. Kociarzom spodoba się oryginalny, minimalistyczny styl, kotom zapewne to, że będą mogły wspinać się, spać, drapać i bawić się – każde w swoim prywatnym schronieniu.

PERSONALIZED FEEDING FOR HAPPY PETS

Personalizowane dozowniki karmy zintegrowane z wagą. Pozwalają dokładnie zważyć każdą porcję karmy, a używane z firmową aplikacją Sure Petcare – monitorować, ile je nasz koteł, a także zidentyfikować zmiany w zachowaniu podczas karmienia. Mało tego, można dołączyć czip, który ostrzeże jeśli jakieś inne zwierze zechce naszemu podeżreć trochę karmy. No, czego to ludzie nie wymyślą.

PREVUE PET PRODUCTS FLOWER POWER

Drapak dla miłośników kotów i kwiatów w jednym. Poza tradycyjnymi elementami, platformą do skakania, wiszącymi zabawkami, ten model wyposażony jest w wyjątkowe, plusoszowe zwieńczenie przypominające piękny kwiatek.

NEW BENGAL TIGER KIT-CAT KLOCK®

Kit-Cat Klocks® to zegary z tradycja – produkowane są w USA od 1932 roku. Rozsławiły je ogony i łypiące oczka. Na ten sezon marka proponuje nowy model – tygrys bengalski.

wheelyMOUSE

Wielokrotnie nagradzana zabawka, który ucieszy zarówno najmłodszych, jak i rodziców czy dziadków. wheelyMOUSE nie tylko bawi – popatrzcie sobie na dzieci jeżdżące na gigantycznej myszy! – ale i w zabawny sposób zachęca do aktywności ruchowej.

Gdyby ktoś chciał jednak coś z powyższego zestawienia kupić, pozostawiliśmy oryginalne nazwy produktów. Bez problemów sobie „wygulacie”. A jeśli ciekawi Was, jakie były nasze – zeszłoroczne – kocie prezenty pod choinkę, to zapraszamy do tej galerii.

 

 

Facebookpinterestmail
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry